Zdravá lahev Tornádo 700ml

Zdravá lahev Tornádo 700ml

Hodnocení: 4.5 5

Kód: 01-6700

Výrobce: Zdravá lahev

Dostupnost: skladem

Doručujeme obvykle do 2 dní / více info

Doprava a platba:
Vaši objednávku vyřídíme ještě v den objednávky a expedujeme. Zboží je u vás do 2 pracovních dní.

Barvy a motivy na výběr, využijte poznámku na konci objednávky.

229,00 Kč s DPH 21% DPH

+ Plus - Minus Ks

Popis produktu

Zdravá lahev s potiskem tornáda by neměla chybět v žádné aktovce, především kvůli tomu, že neobsahuje ftaláty ani změkčovadla a narozdíl od jiných lahví je zdravotně nezávadná.

Lahev je unikátní český výrobek vhodný do školy, školky, zaměstnání, pro sport i volný čas. Lahve jsou vyrobeny z polypropylenu určeného pro lékařské a farmaceutické použití, a zabraňují šíření zápachu a plísní, což je nejčastější problém lahví na pití. Zdravá lahev neobsahuje ftaláty ani změkčovadla. Vyrobená je ze zcela nového materiálu bez těžkých kovů a Bisfenolu A. Výhodou je její nízká hmotnost, praktické provedení a uzamykatelná zátka. Lahev je ekologicky šetrná. Součástí Zdravé lahve je i náhradní zátka.

Důležitá je i údržba lahve
Zdravá lahev má široký otvor pro plnění i čištění, je možné ji opakovaně mýt v myčce. Lze ji i vyvařit jako kojeneckou láhev při teplotě 100 °C po dobu 5 minut. Lahev je možné krátkodobě ohřívat v mikrovlnné troubě při 900 W po dobu 2 minut, a doporučujeme skladovat otevřenou.

Objem: 0,7 l
Výška lahve: 23 cm
Obsahuje náhradní zátku
Transparentní láhev - možná kontrola pitného režimu

Nepřijde vám objem 0,7 litru nepřijde dostatečný? Nevadí v nabídce máme i "litrové láhve" v různých motivech, stačí si jen vybrat.

Produkt souvisí se zbožím v těchto kategoriích:

Související zboží