Nejsme jen e-shop, jsme rodina

Obchodní ředitel, ajťáci i skladníci. Ve FullBagu jsme všichni jedna rodina a držíme spolu. A stejně jako jsme na důvěře a přátelském přístupu vybudovali FullBag, budujeme nyní vztah s vámi, našimi zákazníky.


I když si koupíte jen pastelky, dostanete FULLBAG

Jsme jako oblíbené papírnictví ve vaší ulici. Máme více než 14 let zkušeností z velkoobchodu s papírenským zbožím, ale nyní si plníme sen o vlastním krámku. I když internetovém. A budeme se o vás starat tak, abyste se k nám rádi vraceli.
Pečujeme o vás
Rádi pro vás tvoříme
V papírnictví se vyznáme
Potřebujete pastelky speciálně zabalit, nenašli jste na e-shopu ty správné nebo potřebujete větší množství? Jsme tu pro vás. 
Poradíme, co koupit na dětskou party, jak správně používat kávové filtry, nebo jestli je pro vás lepší kaligrafické nebo redisové pero.
FullBag je naše nejmladší dítě, ale s papírnickým zbožím podnikáme už od roku 2003. Můžete se spolehnout na naše znalosti a zkušenosti.


Nakupovat ve FullBagu je radost

Zákazníků si vážíme a vždy se snažíme vylepšit váš zážitek z nakupování. Poradíme, seženeme a rychle doručíme. Ale zajímá nás i váš názor. Zkušenosti s produkty, spokojenost s nakupováním i výtky. Chceme se zlepšovat, tak nám dejte vědět třeba na Facebooku.

Více než 4 000 položek
Jsme připraveni pomoct
Zboží doručíme do 2 dní
Vyberete si vše od papíru do tiskárny po barvy na sklo. A když ne, seženeme, co potřebujete.
On-line podpora a náš telefonický operátor je k dispozici Po - Pá od 7:30 do 15:30.
Vaši objednávku vyřídíme ještě v den objednávky a expedujeme. Zboží je u vás do 2 pracovních dní.